Vykoupíme vaši nemovitost

Vykoupení nemovitosti je vhodné pro klienty, kteří z různých důvodů urychleně potřebují prodat svoji nemovitost či vyřešit svojí finanční situaci. Důvody, pro které je v některých případech výhodné nechat vykoupit svoji nemovitost, mohou být exekuční řízení, nutnost zaplatit dlužné částky, splatit půjčky nebo třeba rychle zafinancovat nákup jiné výhodně nabízené nemovitosti.

Při vykupování nemovitostí postupujeme takto:

  • Nezávazná schůzka s naším specialistou, bezplatně vyhodnotíme Vaší situaci a doporučíme nejvhodnější řešení
  • Prohlídka nemovitosti znalcem
  • Vypracování dokumentace k vykoupení nemovitosti, právní prověření nemovitosti, podání návrhu na vklad na katastrální úřad
  • Vyplacení smluvené ceny

 

Tržní cena nemovitosti je odhadnuta znalcem, vyplácíme 60-90% z odhadnuté ceny, podle lokality, dispozice a stavu nemovitosti. Právní vady nemovitosti nejsou překážkou jejího výkupu - jedná se o věcná břemena, nařízené exekuce, zástavní práva a jiné.

Vykupujeme nejen byty v osobním vlastnictví, ale i byty ve vlastnictví družstevním, pozemky, komerční objekty, rodinné domky, chalupy apod. v rámci České republiky. Zároveň spolu s výkupem zajistíme kompletní vyřízení právních a administrativních náležitostí.

Mám zájem o více informací
*Jméno a příjmení: *E-mail: Telefon: