O nás

Společnost Porta Reality je ryze česká realitní kancelář, která zprostředkovává prodej, pronájem či výměnu nemovitostí.

Jsme přesvědčeni, že určující filozofií každé úspěšné společnosti je důraz na spokojenost klientů. U nás proto klienti mohou oprávněně očekávat bezplatné poradenství, stejně jako kompletní realitní servis včetně souvisejících služeb. Pro klienty, kteří plánují financovat koupi nemovitosti úvěrem, nabízíme zajištění úvěru, garantujeme úspěšné vyřízení nebo vrácení rezervačního poplatku. Pro větší transparentnost všechny právní převody zajišťuje nezávislá advokátní kancelář. Prostřednictvím vlastního unikátního softwaru si klienti mohou sami zdarma zainzerovat svou nemovitost na serverech podle vlastní volby, pro budoucí kupující či nájemce nabízíme cílené vyhledávání nemovitostí podle zadaných kritérií.

Makléři Porta Reality procházejí důkladným školením, které zahrnuje jak právní, finanční a daňovou problematiku, tak seznámení se s etickým kodexem společnosti.

Jednou z našich priorit je i zlepšení etického prostředí na trhu s nemovitostmi. Z tohoto důvodu dlouhodobě usilujeme o zvýšení informovanosti v právních, finančních a realitních záležitostech. Výsledky naší činnosti máte možnost zhlédnout v on-line poradně umístěné na našich webových stránkách, kam i Vy můžete zadat svůj dotaz. Všichni makléři Porta Reality jsou zároveň vázáni etickým kodexem společnosti.